Wtorek, 27 czerwca 2017
Książki wydawane w Polsce
Z oficjalnych statystyk Biblioteki Narodowej, pochodzących z 63. rocznika „Ruchu Wydawniczego w Liczbach” w opracowaniu Olgi Dawidowicz-Chymkowskiej, wynika, że w 2016 roku liczba tytułów książek, które zostały zarejestrowane w Bibliografii Narodowej wyniosła 34235. Oznacza to rekordowe osiągnięcie nie tylko profesjonalnych wydawnictw działających na polskim rynku, ale wszystkich podmiotów parających się działalnością wydawniczą. Jednocześnie w 2016 roku wydano o 781 tytułów więcej niż w 2015 i o 1519 więcej niż w 2014 roku, co daje wzrost odpowiednio o 2 proc. w ciągu roku i o 5 proc. w ciągu dwóch lat. Pod tym względem i w porównaniu z innymi …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 392 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się