Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
DYSKRETNE PRZEJMOWANIE RYNKU
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 503 (14/2019)
W ubiegłym roku nadano w  Polsce 400 mln paczek, a wartość tego rynku wyniosła 5 mld zł. Jak czytamy w „Rzeczpospolitej” z 7 sierpnia, Urząd Komunikacji Elektronicznej prognozuje, że w 2021 roku będzie nadanych 500 mln przesyłek. Na tym rynku dominuje kilku wielkich graczy: InPost, FedEx, DPD, DHL, GLS, UPS, Pocztex oraz niemiecki operator Geis Parcel, który jednak wycofuje się z Polski. Eksperci twierdzą, że „pozostali operatorzy balansują na krawędzi, walcząc o klienta. Z jednaj strony bowiem oferują usługi na granicy opłacalności, a z drugiej muszą się mierzyć z największą zmorą branży – brakiem rąk do …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 385 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki