Wtorek, 30 września 2014
Sukces Dwóch Sióstr i olsztyńskiej drukarni
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru391
W malowniczym zamku krzyżackim w Rynie na Warmii i Mazurach drukarnia OZGraf – Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. zorganizowała 22 i 23 września doroczne spotkanie ze swymi klientami. Zadbano przede wszystkim o świetną atmosferę spotkania, a także o interesujący program, nie tylko zawodowy, ale też towarzyski. Dzięki temu uczestnicy tego książkowego zlotu wyjeżdżali zadowoleni i uśmiechnięci. Spotkanie rozpoczęło się od ogłoszenia wyników konkursu na najlepsze książki drukowane przez OZGraf. Była to już druga edycja tego konceptu, ale w odróżnieniu od pierwszej, kiedy kierownictwo drukarni samo podejmowało decyzję o nagrodach, tym razem powołano niezależne – jak szczególnie podkreślano – jury, które obradowało, co podkreślił jego przewodniczący, w komfortowych warunkach w wynajętej przez OZGraf vip-owskiej loży na Stadionie Narodowym podczas V Warszawskich Targów Książki. W skład jury weszli: Dorota Koman, Roman Czejarek, prof. Jerzy Górski, Andrzej Palacz i Piotr Dobrołęcki jako przewodniczący. W kategorii „Dobra i wymagająca książka” zwyciężyło wydawnictwo Tako z Torunia z książką „Wielka księga portretów zwierząt”, której autorem tekstu i ilustracji jest Svjetlan Junaković, a autorką przekładu Marta Bręgiel-Benedyk, natomiast w kategorii „Książka dla dzieci i…” pierwsze miejsce przypadło wydawnictwu Bajka za tytuł „Zielony, Nikt i Ktoś” z tekstem Małgorzaty Strzałkowskiej i ilustracjami Piotra Fąfrowicza. Nagrodę w kategorii „Wydarzenie wydawnicze” przyznano wydawnictwu Dwie Siostry za „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich – za sukces nakładowy nie tylko w Polsce, ale też zagranicą. Nagrodę specjalną przewodniczącego jury i prezesa OZGrafu otrzymało wydawnictwo Rosikon Press za serię „Dowody Tajemnicy. Śledztwo w …
Wyświetlono 25% materiału - 238 słów. Całość materiału zawiera 955 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się