Poniedziałek, 9 września 2019
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 505 (16/2019)
Rynek paczek i  przesyłek kurierskich w naszym kraju stale rośnie. Jak przekazał Grzegorz Kurdziel, wiceprezes Poczty Polskiej, cytowany przez „Rzeczpospolitą” z 26 sierpnia, w ubiegłym roku Polacy nadali ponad 475 mln paczek, a ich liczba wzrośnie do 900 mln w 2023 roku. Jak czytamy dalej, na lidera rynku kurierskiego wyrasta firma InPost, która stworzyła sieć ok. 5 tys. paczkomatów i w ubiegłym roku obsłużyła 86 mln paczek, a „dzięki finansowemu wsparciu z funduszu Advent – rośnie jak na drożdżach”. Rozbudowuje centralną hurtownię parku magazynowym w Piotrkowie, a w tym roku uruchomi sortownie w Sosnowcu i Warszawie oraz …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się