Poniedziałek, 8 maja 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru167
Andrzej Pieniak, dyrektor targów w Ars Polonie, zapowiada, że tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie będą rekordowe. Pojawi się znacząca liczba wydawców – polskich i zagranicznych (z blisko 30 krajów), Pałac Kultury i Nauki odwiedzi też wielu autorów z Polski i zagranicy. Ponoć powierzchnia, jaką dysponują organizatorzy, została wynajęta już w styczniu… Gościem honorowym będą Niemcy. Wśród wydawców, którzy osobiście przyjadą do stolicy, pojawi się Andreas Langenscheidt, kierujący Grupą Wydawniczą Langenscheidt (samo wydawnictwo obchodzi w tym roku 150. rocznicę założenia). W trakcie MTK spotka się on z nauczycielami niemieckiego i weźmie udział w konferencji prasowej zatytułowanej „Wydawnictwo Langenscheidt – 150 lat nauki języków obcych w Niemczech i na świecie”. Towarzyszyć mu będzie żona, Ulrike (oboje na zdjęciu). Na narodowym stoisku …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 483 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki