Wtorek, 3 marca 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru402
„Ebooki Allegro wracają. Tym razem nie jako księgarnia, a jako platforma sprzedaży w serwisie Allegro. Wracają i kuszą promocjam” – pisze Robert Drózd w serwisie Świat Czytników. Allegro uruchomiło e-bookową platformę z 55 tys. ofert na e-booki przygotowanych przez księgarnie: Lideria (oferta ograniczona jest tylko dla Polski), Virtualo i Ebookpoint. Co według Roberta Drózda wyróżnia platformę w porównaniu do poszczególnych sklepów? – E-booki z kilku księgarni są w jednym miejscu, mamy więc jedno konto. – Czasami łatwiej płacić, szczególnie jeśli korzystamy z podpiętej karty lub konta PayU. – Bezpieczeństwo i transparentność zakupów – jest tradycyjny allegrowy system komentarzy, tak więc możemy opisać nasze doświadczenia z …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się