Piątek, 18 grudnia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru420
Sprzedaż książek cyfrowych ma na koniec 2015 roku wynieść 60 mln zł netto, a w 2016 nawet 85 mln zł - wynika z prognoz firmy Virtualo, jednego z czołowych dystrybutorów e-książek w Polsce. Aktualnie w ofercie dystrybutora znajduje się ponad 43 tys. tytułów w wersji elektronicznej w porównaniu do 37 tys. z końca 2014 roku. "Co ciekawe, mimo że szacuje się, iż rynek książki elektronicznej stanowi około 2 proc. całego rynku książki w Polsce, to osoby czytające w formie elektronicznej - czytają zdecydowanie więcej, około 30 e-booków rocznie, czyli prawie trzy razy więcej niż tradycyjni czytelnicy" - czytamy w komunikacie Virtualo. Biorąc pod uwagę ofertę dystrybutora, średnia cena pojedynczego e-booka w najpopularniejszych kategoriach wynosi 19,80 zł, więc jest o 20-30 proc. niższa od książki drukowanej. "Analizując nasze …
Wyświetlono 25% materiału - 127 słów. Całość materiału zawiera 508 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się