Poniedziałek, 22 maja 2006
Konstancin Jeziorna, 15-16 maja
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru168
Doprawdy, trudno mi jest zrozumieć, dlaczego do tej pory, czyli od roku 2003 (impreza odbywa się dwa razy do roku – w maju i w październiku), szefowie największej sieci detalicznej tak uparcie odmawiali nam wstępu na swoje targi. Wszyscy ich uczestnicy, czyli w sumie cała branża, wiedzieli, co i jak się tam odbywa, a odpowiedź brzmiała jak mantra – nie, bo nie. Tym bardziej zastanawiające (a może właśnie wprost przeciwnie), że do firmy tej – jak widać – musiała przyjść osoba spoza środowiska, zarządzająca wcześniej w marketach ofertą non-food, czyli Beata Gesché-Zbrożek, która natychmiast podjęła decyzję o zaproszeniu Biblioteki Analiz na Mini Targi Książki Empik. Dziękujemy. Wyjaśnianie w tym miejscu, czym jest „empikowa” impreza byłoby zbędne – czyta nas zdecydowana większość spośród jej uczestników. Jednakowoż dość wspomnieć o dwóch – wartych świeżego komentarza – obserwacjach. Po pierwsze – targi te coraz bardziej zdają się przypominać spotkanie nie tylko profesjonalistów, ale i miłośników literatury, kultury lub książki jako takiej (niepotrzebne skreślić). Stąd pewnie obecność, a to Tomasza Raczka (na stoisku Firmy Księgarskiej), a to przechadzającego …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 699 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki