Poniedziałek, 22 maja 2006
Konstancin Jeziorna, 15-16 maja
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru168
Doprawdy, trudno mi jest zrozumieć, dlaczego do tej pory, czyli od roku 2003 (impreza odbywa się dwa razy do roku – w maju i w październiku), szefowie największej sieci detalicznej tak uparcie odmawiali nam wstępu na swoje targi. Wszyscy ich uczestnicy, czyli w sumie cała branża, wiedzieli, co i jak się tam odbywa, a odpowiedź brzmiała jak mantra – nie, bo nie. Tym bardziej zastanawiające (a może właśnie wprost przeciwnie), że do firmy tej – jak widać – musiała przyjść osoba spoza środowiska, zarządzająca wcześniej w marketach ofertą non-food, czyli Beata Gesché-Zbrożek, która natychmiast podjęła decyzję o zaproszeniu Biblioteki Analiz na Mini Targi Książki Empik. Dziękujemy. Wyjaśnianie w tym miejscu, czym jest „empikowa” impreza byłoby zbędne – czyta nas zdecydowana większość spośród jej uczestników. Jednakowoż dość wspomnieć o dwóch – wartych świeżego komentarza – obserwacjach. Po pierwsze – targi te coraz bardziej zdają się przypominać spotkanie nie tylko profesjonalistów, ale i miłośników literatury, kultury lub książki jako takiej (niepotrzebne skreślić). Stąd pewnie obecność, a to Tomasza Raczka (na stoisku Firmy Księgarskiej), a to przechadzającego …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 699 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się