Czwartek, 28 lipca 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru438-439
Polski rynek bibliofilski w porównaniu z innymi dziedzinami kolekcjonerstwa jest niewielki i bardzo płytki, stwierdza Janusz Miliszkiewicz, krytyk i wybitny ekspert rynku sztuki, w artykule zatytułowanym "Tanie drobiazgi zamiast listu Mickiewicza", jaki ukazał się w "Rzeczpospolitej" z 7 lipca. Podtytuł tego tekstu symptomatycznie brzmi: "Nie ma czym handlować na aukcjach, brakuje nawet książek z czasów PRL". Cytowany w tekście Paweł Podniesiński, rzeczoznawca rynku bibliofilskiego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mówi: "obroty na aukcjach bibliofilskich w minionym półroczu były najniższe od 2012 roku", gdy wniosły ponad 5 mln zł i były najwyższe w ostatnich latach. Jak czytamy dalej, obroty na …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 397 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się