Wtorek, 5 czerwca 2018
NOWA FORMUŁA – REKORDOWA FREKWENCJA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 480 (8/2018)
Frekwencja podczas zakończonych w niedzielę 20 maja 9. Warszawskich Targów Książki była ponownie rekordowa. – Po dokładnym podliczeniu ustaliliśmy, że tegoroczne Targi odwiedziło 83.514 osób! – przekazał Bibliotece Analiz Jacek Oryl, dyrektor Warszawskich Targów Książki. W ubiegłym roku Targi na stadionie PGE Narodowym odwiedziło 75 tys. osób, a rok wcześniej 70 tys. osób. Warto przypomnieć, że pierwsze Warszawskie Targi Książki w roku 2010, organizowane jeszcze w Pałacu Kultury i Nauki, odwiedziło 27,8 tys. osób. Już w sobotę 19 maja Jacek Oryl prognozował wysoki wynik na tegorocznej imprezie. – Frekwencja w ciągu pierwszych trzech dni była dobra, co pozwala mi oczekiwać, że odwiedzi nas 80 tys. czytelników, co osiągniemy również dzięki programowi Meet Point na płycie stadionu i strefom tematycznym, które przyciągają zupełnie nowe grupy targowych gości, bo nie można zasklepiać się tylko wokół książki i literatury – powiedział wówczas. W tym roku wydarzenia targowe rozszerzyły się na płytę stadionu, która w ubiegłym roku nie była dostępna. – Męczyło mnie, że jej nie wykorzystujemy, ale od tego …
Wyświetlono 25% materiału - 154 słów. Całość materiału zawiera 618 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się