Piątek, 9 stycznia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru398
W „Rzeczpospolitej” z 31 grudnia zamieszczono podsumowanie sytuacji na rynku kolekcjonerskim w 2014 roku autorstwa Janusza Miliszkiewicza, znanego publicysty, specjalizującego się w tematyce rynku sztuki. W artykule, oprócz sytuacji w obrocie dziełami plastycznymi, autor omówił również rynek starej książki. Jego zdaniem „na rynku bibliofilskim optymistyczne jest to, że białe kruki o muzealnej wartości są rekordowo kupowane na aukcjach również poza Warszawą. Na przykład w Bydgoszczy drogo sprzedano (za 60 tys. zł. przy cenie wywoławczej 30 tys. zł.) „Volumina legum”, komplet polskich praw wydany w latach 1732-1739”. W materiale zamieszczono również wypowiedź …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 366 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się