Wtorek, 5 stycznia 2016
Podsumowania i plany
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru421
Latem platforma Legimi uruchomiła sprzedaż abonamentu z czytnikiem książek za złotówkę. Chodziło o urządzenie InkBOOK Onyx. Na początku listopada poznańska spółka podsumowała pierwszy etap tego projektu i do sprzedaży wprowadziła nowy model. Według oceny Legimi plan sprzedażowy udało się zrealizować w 200 proc. - nabywców znalazło ponad 1000 urządzeń. Zdecydowana większość nabywców zdecydowała się na opcję dwuletniej umowy z czytnikiem za 1 zł. "To pokazuje, że zainteresowanie taką formą czytania jest i to bardzo mocne. To nie jest proste - skłonić 1000 osób do płacenia co miesiąc abonamentu za e-booki. Wygląda jednak na to, że... takiej oferty wielu czytelników oczekiwało" - komentuje na blogu Świat Czytników jego twórca Robert Drózd. …
Wyświetlono 25% materiału - 110 słów. Całość materiału zawiera 440 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się