Wtorek, 20 maja 2014
Poezja
CzasopismoKwartalnik Wyspa
Tekst pochodzi z numerunr 4/2016
Kręgi na wodzie Dzieciaki wierzą w swoją nieśmiertelność, są kaczkami.bez obciążeń nurkują w jeziorze. mężczyzna na drugimbrzegu krzyczy: wódka się skończyła! nie ma procentów,nie ma sensu. zza trzciny wielkookie strażniczki szuwarobserwują zgiętą w pół brunetkę, marną imitacjęsinusoidy na rozpadającym się pomoście. jak utrwalićmigawki teraz? zamknąć oczy, otworzyć oczy, oniemieć? A zaczęło się tak przyjemnie Cokolwiek chciałeś dziś świecie przekazać – nie słucham.spacer po łąkach, wrzaskliwa przepiórka, …
Wyświetlono 25% materiału - 66 słów. Całość materiału zawiera 264 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się