środa, 3 listopada 2021
12 E-BOOKÓW I  10 AUDIOBOOKÓW ZA DARMO PRZEZ CAŁY LISTOPAD
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 556 (19/2021)
Od 2 do 30 listopada odbywa się siódma edycja akcji promującej czytelnictwo –  Czytaj PL. Jej organizatorami są: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Woblink, a partnerem strategicznym Instytut Książki. W ramach akcji udostępniono bezpłatnie na miesiąc 12 e-booków, a dodatkowo 10 z nich w wersji audio. Jak poinformowali organizatorzy, w poprzedniej edycji po bezpłatne e-publikacje sięgnęło ponad 47 tys. użytkowników, a liczba wypożyczonych książek wyniosła ponad 110 tys. W rekordowej edycji Czytaj PL 2019 uczestniczyło ponad 50 tys. użytkowników. W tym roku, Roku Stanisława Lema, udostępniono dwie książki skupione na tym pisarzu: „Fantastyczny Lem. Antologia opowiadań według czytelników” oraz  „Awantura na tle powszechnego ciążenia” Tomasza Lema. Hasło akcji również nawiązuje do postaci słynnego futurologa, a brzmi ono „Akcja nie z tej ziemi”. – W ramach akcji proponujemy szeroki wybór różnych gatunków literackich. Lista tytułów to jest nasz wybór. Chcemy pokazać książki nowe, ważne i bestsellerowe, różne gatunkowo, także takie, które mogą powiedzieć coś ciekawego o świecie. Wiemy też, że gdy się sięgnie po jedną książkę, to kolejne tytuły są okazją do tego, aby czytać dalej, poznawać nowe gatunki – mówiła w trakcie konferencji prasowej 28 października w siedzibie PIW w Warszawie Katarzyna Jakubowiak z  Krakowskiego Biura Festiwalowego. – W tej …
Wyświetlono 25% materiału - 201 słów. Całość materiału zawiera 805 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się