Wtorek, 24 kwietnia 2007
„Wiadomości Księgarskie” po raz pięćdziesiąty
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru193
W kwietniu ukazał się pięćdziesiąty numer „Wiadomości Księgarskich”. Począwszy od niego na mocy porozumienia zawartego przez Stowarzyszenie Księgarzy Polskich (pierwszym właścicielem tytułu) z Izbą Księgarstwa Polskiego, Polską Izbą Książki oraz Izbą Księgarzy przy ZHiU we Wrocławiu kwartalnik jest pismem wszystkich organizacji księgarskich. Funkcję redaktora naczelnego pełni nadal Waldemar Janaszkiewicz (prezes SKP), zaś w skład nowej Rady Programowej wchodzą: Michał Brzozowski (PIK), dr Andrzej Skrzypczak (SKP), Teresa Włochyńska- Trukawka (IKP), Bożena Wójcik (IK przy ZHiU Wrocław). Wydawanie „Wiadomości Księgarskich” w 2007 roku realizowane jest w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pismo po raz pierwszy ukazało się w 1993 roku i przez jedenaście lat pełniło rolę biuletynu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgarzy Polskich. Od 2004 roku jego wydawcą jest Biblioteka Analiz Sp. z o.o., która pozostaje wierna formie zeszytów o formacie A5, objętości …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 551 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się