Poniedziałek, 12 grudnia 2011
Czy 6 mln dolarów przyciągnie wydawców?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru316
Kolejny zwrot w sprawie wypożyczalni e-booków Amazona. Jak podawaliśmy ostatnio, posiadacze odpłatnego konta Prime amerykańskiego dystrybutora uzyskali możliwość wypożyczania elektronicznych książek, w tym jednej w miesiącu za darmo. Program spotkał się z gwałtowną krytyką autorów i wydawców ze względu na krzywdzące ich zdaniem warunki współpracy. Zbojkotowały go m.in.: Random House, Simon & Schuster, HarperCollins, Macmillan, Penguin i Hachette. Teraz, by zatrzeć negatywne wrażenie i przyciągnąć wydawców do Amazon’s Lending Library i do Kindle Store, Amazon utworzył fundusz w wysokości 6 mln dolarów rocznie „przeznaczony dla …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 343 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się