Poniedziałek, 12 grudnia 2011
Czy 6 mln dolarów przyciągnie wydawców?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru316
Kolejny zwrot w sprawie wypożyczalni e-booków Amazona. Jak podawaliśmy ostatnio, posiadacze odpłatnego konta Prime amerykańskiego dystrybutora uzyskali możliwość wypożyczania elektronicznych książek, w tym jednej w miesiącu za darmo. Program spotkał się z gwałtowną krytyką autorów i wydawców ze względu na krzywdzące ich zdaniem warunki współpracy. Zbojkotowały go m.in.: Random House, Simon & Schuster, HarperCollins, Macmillan, Penguin i Hachette. Teraz, by zatrzeć negatywne wrażenie i przyciągnąć wydawców do Amazon’s Lending Library i do Kindle Store, Amazon utworzył fundusz w wysokości 6 mln dolarów rocznie „przeznaczony dla …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 343 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki