Wtorek, 19 lutego 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru348
Na przełomie stycznia i lutego w Warszawie przebywał Andrzej Findeisen, który odniósł jeden z najbardziej niespodziewanych sukcesów wydawniczych na polskim rynku. Wydana przez niego w listopadzie 2004 roku we współpracy z wydawnictwem Albatros Andrzej Kuryłowicz „Sprawa honoru” została uhonorowana nagrodą Asa Empiku jako najlepiej sprzedawana książka w sieci Empik. Jak wspominał wydawca, na pierwsze spotkanie z amerykańskimi autorami – Lynne Olson i Stanley Cloud – w warszawskim Empiku przyszło ponad 500 osób i cierpliwie czekało na ich autografy. Łącznie w oprawie twardej sprzedano 140 tys. egz., a następnie ponad 20 tys. egz. w oprawie miękkiej drugiego wydania z 2006 roku. …
Wyświetlono 25% materiału - 100 słów. Całość materiału zawiera 400 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się