Czwartek, 26 lipca 2018
Wyprawa do Krosna jest zawsze dobrym pomysłem. Po pierwsze – Krosno jest piękne, a po drugie – jest stąd bardzo blisko w Bieszczady. Na krośnieńskim rynku znajduje się jeszcze jeden powód, żeby to miasto odwiedzić: Antykwariat Zbigniewa Oprządka. Niewielka przestrzeń antykwariatu, połączonego z galerią sztuki Hetta, mieszczącego się niemalże na rogu rynku, znakomicie wpisuje się w klimat okolicy. Po przekroczeniu progu lądujemy w „Niekończącej się opowieści”. Stare, drewniane meble, sekretarzyki kryjące tajemnice, misternie rzeźbione kredensy, kolonialne barki, a to wszystko zapchane tysiącami książek. Białe wapienne ściany i lekko skrzypiąca drewniana podłoga dopełniają magii. Antykwariat działa już od ponad 20 lat, galeria sztuki, do której przechodzi się drzwiami starej szafy, funkcjonuje od roku. Coraz częściej zdarzają się wizyty dorosłych klientów, którzy odwiedzając to miejsce ze swoimi dziećmi, wspominają, …
Wyświetlono 25% materiału - 127 słów. Całość materiału zawiera 511 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się