Poniedziałek, 22 września 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru229
Firma Arctic Paper, jeden z największych w Europie producentów i dostawców papieru graficznego, odnotowała znaczny wzrost sprzedaży papieru niepowlekanego. – Popyt wzrósł głównie w Niemczech, Francji i Belgii. Jego zastosowanie to przede wszystkim druk książek i broszur – mówi Olle Grundberg, dyrektor koncernu. W pierwszym półroczu 2008 roku Arctic Paper sprzedał 205 tys. ton papieru niepowlekanego. Stanowi to 7-proc. wzrostu wielkości sprzedaży i 13-proc. wzrostu jej wartości w porównaniu z tym samym okresem roku 2007. Produkcja odbywa się w zakładach w Munkedal (Szwecja) i Kostrzynie (Polska) i stanowi około 3/4 całkowitej produkcji Arctic Paper. Wielkość sprzedaży papieru powlekanego (produkowanego w papierni w Håfreström), który stanowi pozostałe 25 proc. produkcji Arctic Paper, wyniosła w …
Wyświetlono 25% materiału - 113 słów. Całość materiału zawiera 452 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się