Czwartek, 15 lutego 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru188
7 lutego w warszawskim klubie Palladium rozdano Asy Empiku. Ponoć największy plebiscyt kulturalny w Polsce. Imprezę prowadził dziennikarz, prezenter i satyryk znany z radiowej Trójki, Artur Andrus. Dodajmy – bardzo udanie (rekomenduję organizatorowi, by za rok ponownie zgłosił się do Andrusa – w pakiecie może będzie taniej). Przejdźmy do nagród. W kategorii „literatura polska” Asa Empiku otrzymała „S@motność w sieci” Janusza L. Wiśniewskiego (Prószyński i S-ka) wydana w 2001 roku. W minionym roku nowych czytelników przysporzyła powieści ekranizacja w reżyserii Witolda Adamka z Magdaleną Cielecką i Andrzejem Chyrą w rolach głównych. W kategorii „literatura zagraniczna” Asem …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 385 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się