Poniedziałek, 11 lipca 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru304
Platforma aukcyjna dla wydawców i drukarzy EnterDruk.pl otwiera przed tymi pierwszymi możliwość obniżenia kosztów druku i, co szczególnie ciekawe, całkowicie bezpłatnie. Serwis powstał dwa lata temu. Jego założyciele legitymują się wcześniejszym kilkuletnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Chcieli wyjść naprzeciw oczekiwaniu wydawców, aby drukować najtaniej, jednocześnie zachowując jakość wykonania. W tym celu nawiązali kontakt z dużymi drukarniami rolowymi jak również drukarniami arkuszowymi pełnoformatowymi, półformatowymi w tym dziełowymi specjalizującymi się w oprawie twardej. Zapraszają drukarnie do udziału w aukcjach, których przedmiotem jest wykonanie druku niemal dowolnego „produktu” poligraficznego – gazety, czasopisma, plakatu, ulotki czy książki. Specyficzne połączenie przejrzystości aukcji i anonimowości kontrahentów zapewnia właśnie platforma aukcyjna. Nowością (choć oczywistą) jest kwota postąpienia – w dół! Często gdy wydawca przeprowadza rozmowy z drukarniami, po żmudnych wręcz targach wybiera drukarnię dla konkretnej książki. Później inni drukarze – gdy poda im cenę – zarzekają się, że oczywiście wydrukowaliby to nawet o te 300-500 zł taniej, gdyby wiedzieli, że wydawcy w negocjacjach zależało „tylko” na 300 zł. Tutaj nie trzeba „gdybać”, wisieć na telefonie, czy jeździć od drukarni do drukarni, wystarczy wejść na stronę platformy, zarejestrować się i… ale po kolei. Zostać klientem Rejestracja na stronie jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać dane podmiotu – wydawnictwa, dane kontaktowe i adres e-mail oraz wybrać sobie hasło logowania, a po założeniu konta w serwisie – w ciągu dwóch dni przesłać faksem lub e-mailem kopię nadania numeru NIP. Taka forma rejestracji pozwala na szybką reakcję platformy i natychmiastowe aktywowanie konta klienta. Po potwierdzeniu danych otrzymamy …
Wyświetlono 25% materiału - 245 słów. Całość materiału zawiera 982 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się