Czwartek, 5 marca 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru241
1 marca funkcjonowanie rozpoczyna Wydawnictwo Klin, działalność gospodarcza Małgorzaty Gawlińskiej, której ciotką jest Joanna Chmielewska (na zdjęciu). Pracujący z Gawlińską jej mąż, Witold, nie ukrywa, że Klin to oficyna założona „pod autorkę”. – To biznes rodzinny – mówi w rozmowie z Biblioteką Analiz. Oznacza to, rzecz jasna, koniec wieloletniej współpracy Chmielewskiej z wydawnictwem Kobra Media należącym do Anny Pawłowicz, Julity Jaske i Ireny Kühn, czyli… właśnie Joanny Chmielewskiej (pseudonim artystyczny), z marginalnym udziałem w kapitale spółki. Rozwiązaniu ulega również – przynajmniej na zasadach wyłączności – współpraca z firmą dystrybucyjną L&L. Autorka „Krętki bladej” postanowiła bowiem …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 381 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się