Poniedziałek, 2 listopada 2009
Za kilka dni 13. Targi Książki w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru259
– Firmę założono 13. dnia miesiąca, a jej pierwszy zespół liczył 13 osób, dlatego „13” jest dla nas poniekąd liczbą szczęśliwą – mówi Katarzyna Popieluch-Kmiecik, komisarz Targów Książki w Krakowie. I to tyle, jeśli chodzi o kwestie związane z numerem tegorocznej edycji. Powinno być zatem dobrze, zwłaszcza że o frekwencję organizatorzy martwić się nie muszą – w ubiegłym roku targi odwiedziło 24 tys. osób, o 20 proc. więcej niż w 2007. Jak zawsze wydawcy przygotowali interesujące nowości, a na stoiskach pojawi się wielu popularnych autorów. A czy sami wystawcy mogą liczyć na ciekawą ofertę dla siebie? Czwartek Na początek coś dla miłośników nagród. Pierwszego dnia o godz. 13 w sali nr 1 odbędzie się otwarcie VI Salonu Wydawców Szkół Wyższych oraz wręczone zostaną nagrody w konkursie na „Najlepszy podręcznik i skrypt akademicki 2009 roku”. W tym samym czasie w sali nr 3 spotkają się członkowie Polskiej Izby Książki, zaś wieczorem podczas gali w Operze Krakowskiej (godz. 20) poznamy laureata Konkursu im. Jana Długosza. O godz. 11 rozpocznie się spotkanie „Jak wyjść z impasu. Rozwiązania …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 696 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się