Sobota, 8 lutego 2025
Ubiegły rok należał do „Chłopek”, Remigiusza Mroza i wydawnictwa NieZwykłego
W 2024 roku w comiesięcznych zestawieniach „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” znalazły się 162 tytuły. 115 z nich to książki polskich autorów, 47 to tłumaczenia. Bardzo nas cieszy przewaga książek powstałych nad Wisłą nad konkurencją z importu. Najdłużej utrzymywały się na liście trzy tytuły: „Chłopki. Opowieść o naszych babkach” Joanny Kuciel-Frydryszak, „Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty” Jamesa Cleara i „Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu” Davida Gogginsa. Te książki były z nami przez cały rok i to na wysokich pozycjach. Dziesięć razy gościła na liście „Glukozowa rewolucja” Jessie Inchauspé. Siedmiokrotnie umieściliśmy w tabeli „Służące do wszystkiego” …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 406 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się