Czwartek, 25 lutego 2021
WYBORY POLAKÓW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 541 (4/2021)
Empik już po raz 22. przyznał Bestsellery Empiku. Tegoroczną galę, dzięki wieczornej transmisji na żywo na antenie TVN oraz w serwisie Facebook, obejrzała 5 mln publiczność przed ekranami telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych. Jak poinformowano, wydarzenie w TV zgromadziło ponad 3,8 mln widzów (zasięg RCH wg panelu Nielsena w grupie All 4+), a w mediach społecznościowych – aż 1,16 mln (o 58 proc. więcej niż w ubiegłym roku). Blisko 10 proc. odbiorców streamingu oglądało galę od początku do ostatnich minut. Widzowie chętnie komentowali i udostępniali wydarzenie. Łączna liczba wszystkich reakcji wyniosła aż 14 tys. – to czterokrotnie więcej niż rok temu. W tym roku również postawiono na bogatą oprawę muzyczną. W trwającym 1,5 godz. festiwalu wystąpili: sanah i Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, IGO i Vito Bambino, Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, PRO8L3M, Tomasz Organek, OKI, Margaret i Martyna Jakubowicz. Galę prowadził Marcin Prokop, któremu towarzyszyły na scenie Katarzyna Grochola, Mela Koteluk i Marysia Sadowska. Nagrania z gali – w formie teledysków – dostępne są nadal na kanale Empiku na YouTube. Zanotowały już blisko 1 mln odtworzeń i ich liczba stale wzrasta. Bestsellery Empiku są swoistym barometrem zainteresowań odbiorców – pokazują, co Polacy czytają, jakiej muzyki słuchają i jakie filmy oglądają na małym ekranie. – Ich codzienne wybory w salonach Empik i na Empik.com to rocznie blisko 40 mln głosów na konkretne produkty i twórców. To największy plebiscyt w Polsce – powiedziała Ewa Szmidt-Belcarz, prezes zarządu Empiku. Zapytana o swoje marzenia, odpowiedziała: – Ewy teraz …
Wyświetlono 25% materiału - 243 słów. Całość materiału zawiera 973 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się