Piątek, 9 stycznia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru398
Sieć Empik ogłosiła listę książek, które ubiegają się o tytuł Bestsellera – najpopularniejszego wydawnictwa książkowego, muzycznego, filmowego, multimedialnego, artystycznego i prasowego minionego roku. Laureaci zostaną ogłoszeni 3 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie się w ATM Studio w Warszawie. W tym roku Bestsellery Empiku zostaną przyznane w 15 kategoriach, w tym w sześciu książkowych: „Literatura polska” Zygmunt Miłoszewski „Gniew” (W.A.B.) Janusz L. Wiśniewski „Grand” (Wielka Litera) Olga Tokarczuk „Księgi Jakubowe” (Wydawnictwo Literackie) Wojciech Cejrowski „Wyspa na prerii” (Zysk i S-ka) Katarzyna Grochola „Zagubione niebo” (Wydawnictwo Literackie) „Literatura obca” Helen Fielding „Bridget Jones. Szalejąc za facetem” (Zysk i S-ka) John Green „Gwiazd naszych wina” (Bukowy Las) …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 421 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się