Poniedziałek, 9 stycznia 2012
Amerykańscy wydawcy szukają alternatyw
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru318
Perspektywa zdominowania rynku przez koncern Amazon od dawna wzbudza lęk u wydawców z rynków anglosaskich. W ostatnich tygodniach 2011 roku, gdy okazało się, że koncern domaga się zwiększania rabatów i zacieśniania współpracy i na coraz mniej korzystnych dla wydawnictw zasadach, w branży odezwały się głosy, że należy wreszcie aktywniej zbadać możliwości uniezależnienia się od giganta. Według większości komentatorów jednym z korzystniejszych rozwiązań dla amerykańskich wydawców byłoby obecnie, po upadku sieci dystrybucyjnej Borders, zbudowanie lepszych relacji z niezależnymi sprzedawcami. Zmiany istniejących dotąd porozumień nie powinny być kosmetyczne, lecz radykalne. Przez niektóre podmioty nowe formy współpracy są już zresztą sprawdzane w praktyce. Przykładem mogą być większe …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się