Poniedziałek, 17 lutego 2014
Świat Książki kontra Zygmunt Miłoszewski
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru375
W grudniu ubiegłego roku wydawnictwo Świat Książki wniosło do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew „o zwrot zaliczek i odszkodowanie” w wysokości blisko 344 tys. zł. Pozwanymi są: Zygmunt Miłoszewski i Wojciech Miłoszewski. – Wydawnictwo Świat Książki wstępuje na drogę prawną przeciwko autorowi, Zygmuntowi Miłoszewskiemu, który nie wypełniwszy zobowiązania wobec nas podpisał umowę na tę samą książkę i wydał ją u innego wydawcy – przekazała Bibliotece Analiz Daria Kielan, redaktor naczelna i dyrektor wydawnictwa Świat Książki. W pozwie stwierdza się, że Weltbild Polska, którego wydawnictwo Świat Książki jest następcą prawnym, zawarło w czerwcu 2012 roku z pozwanymi umowę na „napisanie utworu literackiego, z udzieleniem licencji do utworu” i wydanie książki pod roboczym tytułem „Kolekcja” i obaj autorzy otrzymali na poczet …
Wyświetlono 25% materiału - 119 słów. Całość materiału zawiera 478 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się