Wtorek, 5 maja 2020
Edyta Broda: Szczerze o życiu bez dzieci Wydawnictwo Pascal, Bielsko-Biała 2019, s. 304, 44,90 zł, ISBN 978- 83-8103-452-4 „Szczerze o życiu bez dzieci” to propozycja interesująca dla poszukujących odpowiedzi w temacie macierzyństwa i ojcostwa, zupełnie inna niż większość na rynku. Bez wstępnego założenia, że na pewno chcesz mieć potomka, z argumentami dla poszukujących odpowiedzi lub  zmuszonych do tłumaczenia się ze swojej decyzji, ze świadectwami osób spełnionych i szczęśliwych bez dodatku progenitury. Bezdzietność to nie brak, tylko przestrzeń do zapełnienia, powtarza autorka i jest w tym potencjał do rozwoju, do podróży, do wartościowego życia wśród innych. Temat bezdzietności został ujęty wszechstronnie. Pokazane zostały najczęstsze stereotypy dotyczące dzietności, w tym powszechna zgoda na to, by wywierać nacisk na osoby w wieku rozrodczym, podobnie jak panuje zgoda, że można publicznie pouczać matki w imię dobra dziecka. Autorka prowadzi blog „Bezdzietnik” i w swojej książce powołuje się na komentarze czytelniczek. Zna również inne miejsca w sieci, w których kobiety dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi …
Wyświetlono 25% materiału - 160 słów. Całość materiału zawiera 643 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się