Poniedziałek, 13 maja 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru354
Biblioteka Narodowa oraz OCLC zapraszają na seminarium, którego celem jest prezentacja najnowszych trendów światowego bibliotekarstwa. W jego trakcie przedstawione zostaną szeroko obecnie dyskutowane perspektywy rozwoju, tworzenia i przechowywania metadanych oraz zasobów cyfrowych w chmurze, problemy związane ze współdzieleniem zasobów, jak również kwestie przyszłości katalogu WorldCat. Zaprezentowane zostaną także zintegrowane aplikacje biblioteczne, wspierające zarządzanie bibliotekami i kolekcjami cyfrowymi oraz projekty organizacji międzynarodowego systemu cyfrowych wypożyczeń międzybibliotecznych. Seminarium odbędzie się w siedzibie Biblioteki Narodowej przy pl. Krasińskich 3/5 (Pałac Rzeczypospolitej) w dniu 24 …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 327 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się