Poniedziałek, 4 maja 2009
Nowy koncept Bedekera
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru246
23 kwietnia, czyli w Światowy Dzień Książki, firma Fajna Księgarnia.pl, należąca do Bedeker Outsourcing Group, zainicjowała akcję marketingową, na którą – można tak powiedzieć – rynek czekał od dawna. Oto bowiem nie dystrybutor hurtowy i nie sieć detaliczna, ale firma outsourcingowa postawiła pierwszy krok w celu konsolidacji niezależnego księgarstwa – jeszcze nie na płaszczyźnie kapitałowej, ale promocyjnej. W 20 wybranych przez Fajną Księgarnię punktach w kraju (Akcent w Białymstoku, Powszechna w Poznaniu, Daniel w Gorzowie Wielkopolskim, GKN im. B. Prusa w Warszawie, Klimczok w Bielsku- Białej, Skarbnica w Krakowie, Słowo w Chorzowie, Mercurius w Gliwicach, Księgarz w Kielcach, Ratuszowa w Słupsku, Pod Arkadami we Wrocławiu, Educatio w Stargardzie Szczecińskim, Epoka w Rzeszowie, Orbita w Rybniku, M.D.M w Warszawie, MJL w Pile, Oświata w Ostrołęce, U Leszka w Legionowie, S.C w Bytomiu, Centrum Książki w Olsztynie), przez cztery tygodnie, w ustalonych z wydawcami okresach promowanych jest do 35 tytułów. W pierwszym okresie, od 23 kwietnia do 20 maja, promowanych jest 18 tytułów dziewięciu wydawców, m.in.: „Młody samuraj. Droga wojownika” (Nasza Księgarnia – na zdjęciu stół promocyjny w Księgarni „Powszechna”), „Akta Golgoty” (Sonia Draga), „Kochaj i tańcz” (W.A.B.), „Polska. Nawigator turystyczny” (Carta Blanca), „Encyklopedia. Prawo nie tylko dla prawników 2009” (Park), „Przywitaj się z wiejskimi zwierzątkami!” (Book House) oraz „Wizjokrąg” (Egmont). Według podpisywanej z oficynami umowy (ich stroną jest szef i udziałowiec Bedekera, Krzysztof Bujalski, od niedawna prowadzący również działalność gospodarczą pod nazwą Fajna Księgarnia.pl), wytypowane …
Wyświetlono 25% materiału - 234 słów. Całość materiału zawiera 936 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się