Poniedziałek, 7 lutego 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru293
W czwartek, 3 lutego w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się promocja najnowszej powieści Łukasza Gołębiewskiego pt. „Bomba w windzie” (Wydawnictwo Jirafa Roja). Jeżdżąc jedną z pałacowych wind autor czytał jej fragmenty przypadkowo spotkanym ludziom. Reakcje były różne – jedni się dziwili, inni zaciekawieni prosili o wyjaśnienie nietypowej sytuacji, inni… wybierali inną windę. Gości PKiN intrygowała również obecność ekipy telewizyjnej, która całą sytuację rejestrowała na potrzeby dzisiejszego wydania „Qadransa qltury”, cyklicznej audycji emitowanej na antenie TVP Info. Łukaszowi Gołębiewskiemu …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 316 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się