Sobota, 30 kwietnia 2016
Wydawcy przejęli sieć księgarń
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru433
Anna Marszewska, szefowa księgarni przy ul. Wiejskiej 14 w Warszawie, zaprosiła w środę 20 kwietnia swoich licznych przyjaciół, znakomitych pisarzy i stałych bywalców tej placówki, na uroczyste otwarcie dawnej czytelnikowskiej księgarni w nowej odsłonie, w której będzie występować pod nazwę Księgarnia Wiejska 14. Jak zapowiedziano w zaproszeniu: tego dnia dawny "Czytelnik" wkroczy w kolejny etap swojego istnienia pod nowym szyldem - BookBook. Wśród gości byli znani autorzy: Józef Hen, Krystyna Kofta, Michał Komar, Stefan Szczepłek, Jerzy Iwaszkiewicz, Jerzy Kisielewski oraz nieco spóźniony Janusz Głowacki. - Chciałabym przedstawić osoby z Porozumienia Kultura, czyli spółki, która posiada większość udziałów w Przedsiębiorstwie Dom Książki, do którego należeliśmy jako księgarnia i należymy. Na jesieni ubiegłego roku spółka Porozumienie Kultura przejęła Przedsiębiorstwo Dom Książki, w tym dwie warszawskie księgarnie - naszą księgarnię na ul. Wiejskiej i Księgarnię MDM przy ul. Koszykowej. Jest to ogólnopolska siec księgarń i wchodzą do niej księgarnie w Białymstoku, w Trójmieście czy na Śląsku i od dzisiaj księgarnie tej sieci będą występować pod szyldem Book- Book. I mam nadzieję, że będzie to od dzisiaj dobrze rozpoznawalna marka - powiedziała Anna Marszewska …
Wyświetlono 25% materiału - 180 słów. Całość materiału zawiera 723 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się