Poniedziałek, 3 października 2022
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 578 (18/2022)
Mamy w naszej organizacji… Właśnie, nie wiem, czy zauważyliście, ale w dzisiejszej korpomowie już nie mówi się „firma” – tylko właśnie „organizacja”. Podobnie jak nie używa się słowa „pieniądze” tylko „środki”, a pomoc techniczna stała się „wsparciem technicznym”… Zapewne dlatego, żeby nikt nie poczuł się niekomfortowo (kiedyś – źle), że trzeba mu pomagać. Może faktycznie „wspieranie” brzmi lepiej. Wracając jednak do tematu – mamy w naszej organizacji format content marketingowy o mniej lub bardziej wdzięcznej nazwie „Prolog”. To – mówiąc krótko – cykliczny program wideo, który z  wielowątkowego „Pegaza” (kto nie pamięta, niech sobie wygoogluje) przeistoczył się w serię rozmów z autorami, które średnio raz na miesiąc trafiają na naszego Facebooka (promowane mają po kilkaset tysięcy wyświetleń). Nim wybuchła pandemia, zrobiliśmy sto odcinków „Prologu”, objeżdżając z kamerą Polskę jak długa i szeroka. Rozmowy rejestrowaliśmy w niezwykle niekiedy dziwacznych miejscach – ze starą, opuszczoną gazownią czy obsianym bunkrami poligonem łącznie. Zwykle były to jednak przytulne, kameralne kawiarnie – najchętniej połączone z księgarniami. Jest ich trochę i fajnie – duet kawa + książka sprawdza się zawsze i wszędzie. Ponieważ wspomniana już pandemia kazała nam przejść na formę zdalną (nadaliśmy jej jakże wyszukaną nazwę „Prolog Live!”), ekipa realizująca program zapomniała na dobre, jak wygląda i jak piękna może być „prawdziwa książka”. W  najlepszej sytuacji była główna prowadząca Agnieszka, na co dzień pracująca w jednej z bibliotek na Dolnym Śląsku. Chociaż ma dostęp do e-booków i audiobooków, wiadomo że instytucja ta stoi i jeszcze długo stać będzie na książce drukowanej. Tego chcą czytelnicy (choć już coraz rzadziej) …
Wyświetlono 25% materiału - 253 słów. Całość materiału zawiera 1015 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się