Wtorek, 18 grudnia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru210
W plebiscycie na ulubioną książkę z dzieciństwa „Wychowały nas książki”, zorganizowanym przez Instytut Książki, wysoką pozycję zajęły powieści Małgorzaty Musierowicz. „Jeżycjada” należy do najpopularniejszych serii dla młodzieży. Każdy tom cyklu rozchodzi się w nakładach przekraczających 100 tys. egz. Pierwsza część, „Szósta klepka”, ukazała się w roku 1976, całość liczy sobie zatem już ponad 30 lat. Tyle ile mają w tej chwili wierne czytelniczki książek Małgorzaty Musierowicz. W „Wysokich Obcasach”, dodatku do „Gazety Wyborczej” z 1 grudnia, autorka artykułu „Bunt czytelniczek” zastanawia się, dla kogo Małgorzata Musierowicz dzisiaj pisze? Jej książki trafiają na listy bestsellerów, wystarczy jednak zerknąć na forum „Fani Małgorzaty Musierowicz” na Gazeta.pl, by zauważyć, że „niełatwo być wierną miłośniczką kreowanej na idealną rodziny Borejków”. „Jeśli autorka pisze z myślą …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 484 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się