Piątek, 24 kwietnia 2015
XIV Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci i Młodzieży
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru4/2015
Na XIV Poznańskich Spotkaniach Targowych – Książka dla Dzieci i Młodzieży prestiżową nagrodę, jaką jest statuetka Pegazika, otrzymali: Bożena Truchanowska w kategorii Twórca Książki oraz Robert Gamble w kategorii Przyjaciel Książki dla Dzieci i Młodzieży. Tegoroczna edycja Spotkań w ocenie ich uczestników była znacznie bardziej żywa niż poprzednie. Przyczyniło się do tego też zwiększenie liczby wystawców na równoległych imprezach, odbywających się w funkcjonalnych przestrzeniach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zwłaszcza Targi Edukacyjne, które były tradycyjną giełdą szkół i zgromadziły 340 wystawców, w tym blisko 260 placówek edukacyjnych, przyciągnęły tysiące uczestników i to zarówno młodzież, jak i nauczycieli oraz …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 388 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się