Czwartek, 28 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru425
W 2015 roku odbyło się 14 aukcji bibliofilskich. Jak informuje Janusz Miliszkiewicz, e kspert i krytyk r ynku s ztuki, w artykule zatytułowanym "Rosną ceny, przybywa inwestorów", zamieszczonym w "Rzeczpospolitej" z 31 grudnia/1 stycznia, liczba aukcji w ubiegłym roku była mniejsza niż rok wcześniej, wystawiono mniej zabytkowych książek, rękopisów, map i plakatów. Niższa też była suma cen wywoławczych, jak i suma cen sprzedaży, która wyniosła około 7,7 mln zł. Czytamy dalej, że "niezmiennie najlepsze wyniki odnotował stołeczny antykwariat Lamus, na który przypada ok. 51 proc. obrotów na krajowych aukcjach bibliofilskich". …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 360 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się