środa, 2 marca 2022
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 564 (4/2022)
Ze smutkiem i grozą przyjęliśmy wiadomości o barbarzyńskim ataku Rosji na niepodległą Ukrainę. W serwisach społecznościowych nieustannie pojawiają się poruszające posty, będące wyrazem sprzeciwu wobec rosyjskiej agresji. Nasza branża nie pozostaje obojętna na wstrząsające relacje zza wschodniej granicy. Wszyscy wiemy, że najbliżsi sąsiedzi po potrzebują teraz naszej pomocy. Pomoc obywatelom Ukrainy to nasz ludzki obowiązek. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób może udzielić wsparcia. To nawet symboliczne, jak wywieszenie flagi, dobre słowo, wpis w internecie czy pójście na protest przeciwko wojnie – jest ważne. „Nasi Przyjaciele z Ukrainy, nie możemy dziś uwierzyć w to, co się dzieje! W tym trudnym dla Was czasie jesteśmy z Wami!” – zamieściło wpis w mediach społecznościowych Wydawnictwo Świat Książki. Takich wpisów na profilach wydawców jest znacznie, znacznie więcej. Realnie pomóc Ukrainie można poprzez wpłaty na którąś ze zbiórek organizowanych przez organizacje humanitarne, do czego namawia wydawnictwo m.in. Wydawnictwo Dwie Siostry: „Wszystkim Ukraińcom przesyłamy wyrazy wsparcia i solidarności. Nie ma słów, które oddałyby wagę tragedii rozgrywającej się w Waszym kraju. #SolidarnizUkrainą Wszystkich naszych czytelników zachęcamy do wspierania organizacji niosących pomoc”. Fabryka Słów z kolei przestrzega: „W internecie pojawia …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 738 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się