Wtorek, 31 stycznia 2023
FIRMY, KTÓRE NAJDYNAMICZNIEJ ZWIĘKSZAJĄ SWOJĄ WARTOŚĆ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 586 (2/2023)
Już po raz piętnasty firma Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes” opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W zestawieniu „Diamenty Forbesa 2023” uwzględniono przedsiębiorstwa, które w latach 2017-2021 najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Wyniki zestawienia są opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową. Rozpatrywane są takie wskaźniki jak: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności i nakładów na inwestycje. Pod uwagę brane są przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 415 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się