Piątek, 18 lutego 2022
FIRMY, KTÓRE NAJDYNAMICZNIEJ ZWIĘKSZAJĄ SWOJĄ WARTOŚĆ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 563 (3/2022)
Już po raz czternasty firma Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes” opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W zestawieniu „Diamenty Forbesa 2022” uwzględniono firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Wyniki zestawienia są opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową. Na liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15-proc. i większym wzrostem wartości. Wśród „Diamentów Forbesa 2022” znalazły się znane marki wydawnicze: – C.H. Beck (75,26 mln zł przychodu za 2020 rok) – Macmillan Polska (60,19 mln przychodu) – Wydawnictwo Naukowe PWN (32,35 mln zł przychodu) – Bright Junior Media (17,45 mln zł przychodu) – Czarne (15,91 mln zł przychodu) – Edra Urban&Partner (14,10 mln zł przychodu) – Wielka Litera (12,98 …
Wyświetlono 25% materiału - 143 słów. Całość materiału zawiera 573 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się