Wtorek, 17 maja 2022
SPOTKANIA NA TARGACH KSIĄŻKI W WARSZAWIE
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 569 (9/2022)
Fundacja Historia i Kultura ogłosiła program Targów Książki w Warszawie, które odbywać się będą od 26 do 29 maja na placu Defilad i w Pałacu Kultury i Nauki. Na scenach i w salach równolegle odbywać się będą dyskusje, panele i spotkania. Nie zabrakło też ciekawego programu branżowego. Gościem Honorowym jest Norwegia. W programie są liczne spotkania z norweskimi autorkami i autorami, warsztaty, a także dyskusje branżowe. Podczas Targów poznamy laureatów nagród: Konkursu Academia za najlepszą książkę akademicką i naukową, 62. Konkursu PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2021, 13. Edycji Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, Nagrody Magellana w konkursie na najlepsze publikacje turystyczne, Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa, Nagród „Nowej Fantastyki”, Literackiej Nagrody Motyli i Konkursu Piórko 2022. Biblioteka Analiz zaprasza szczególnie na spotkania: czwartek, 26 maja, godz. 15, Sala im. S. Kisielewskiego …
Wyświetlono 25% materiału - 132 słów. Całość materiału zawiera 528 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się