środa, 4 maja 2011
II Warszawskie Targi Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru299
Oficjalnie targi otwarte zostaną w czwartek 12 maja w samo południe, podobnie jak przed rokiem w sali Kisielewskiego, czemu towarzyszyć będzie wręczenie nominacji nagrody PTWK sezonu wydawniczo-księgarskiego Ikar 2011. Jednak już znacznie wcześniej przedstawiciele branży wydawniczej będą mogli znaleźć w targowym programie coś interesującego. Od godz. 10 w sali Mickiewicza rozpocznie się cykl spotkań przygotowanych w ramach Forum Nowych Technologii, który zainauguruje konferencja „Książka elektroniczna – przyszłość czy codzienność”. W pierwszym dniu poruszone zostaną cztery bloki tematyczne: „e-Książka w edukacji”; „Prawo a e-książka”; „e-Book w praktyce”; „Dystrybucja i marketing”. O wyjątkowej pozycji tematyki publikacji elektronicznych niech świadczy fakt, iż o tej samej godzinie, w sali Puszkina rozpocznie się spotkanie Izby Wydawców Prasy „Książki w Internecie. Jak się bronić przed nielegalnym rozpowszechnianiem”, które potrwa do 11.30. Pół godziny wcześniej, tuż przed otwarciem Targów, w sali Kisielewskiego odbędzie się ogłoszenie nominacji do Nagrody Literackiej Gdynia, a w tym samym miejscu o godz. 13.30 ogłoszone zostaną tytuły książek i nazwiska autorów nominowanych do Nagrody Literackiej Nike. Wracając do tematyki nowych technologii, w czwartek warto zwrócić uwagę również na organizowaną przez firmę Inpingo prezentację „’Długi ogon’ to nie wszystko… O czterech elementach skutecznej strategii na rynku treści cyfrowych”, którą poprzedzi wprowadzenie Włodzimierza Albina, prezesa Wolters Kluwer Polska (godz. 12-13 Forum Nowych Technologii, I piętro). W ciągu dwóch godzin, od 14.30 do 16.30 w sali Rudniewa będzie można wziąć udział w organizowanej przez Polską Izbę Książki i Frankfurckie Targi Książki konferencji „Prace nad polską bazą typu ‘Books in Print’”, której uczestnicy będą chcieli zaprezentować realne …
Wyświetlono 25% materiału - 250 słów. Całość materiału zawiera 1003 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się