Poniedziałek, 18 października 2010
14. Targi Książki w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru285
Prezentujemy ofertę spotkań i wydarzeń branżowych, które znalazły się w programie imprez towarzyszących 14. Targom Książki w Krakowie (4-7 listopada). Czwartek Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano w samo południe pierwszego dnia wystawienniczej imprezy (w sali nr 1). Jednak pierwsza z imprez skierowanych do uczestników branży zatytułowana „Wokół książki elektronicznej – zagadnienia prawne” (Markiewicz&Sroczyński Kancelaria Radców Prawnych) rozpocznie się już o godz. 10 (sala nr 2). Natomiast w Sali nr 4 eLib.pl przeprowadzi prezentację „E-czytnik w edukacji”, po której Biblioteka Narodowa zaprasza na dyskusję poświeconą koncepcji wprowadzenia elektronicznej formy egzemplarza obowiązkowego książek (godz. 1112), którą poprowadzi dyrektor BN dr Tomasz Makowski, a jej uczestnikami będą: Ewa Kobierska-Maciuszko, Piotr Marciszuk i Renek Mendruń. W tym samym czasie (od godz. 11) w sali nr 2 odbędzie się – zaplanowana na dwie godziny – dyskusja panelowa „Jak przyśpieszyć rozwój rynku e-książki w Polsce” z udziałem przedstawicieli branży nowych mediów. Jednocześnie z uroczystą inauguracją targów, w sali nr 3 wystartuje organizowane przez firmę VM.pl spotkanie zatytułowane „Więcej niż e-książka, czyli nowe interaktywne produkty w branży wydawniczej”, następnie (godz. 13-14) odbędzie się otwarcie VII Salonu Wydawców Szkół Wyższych, połączone z wręczeniem nagrody w konkursie oficyn uczelnianych na „Najlepszy podręcznik i skrypt akademicki 2010”. Przez kolejną godzinę w sali tej inicjatywę przejmie Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich ze spotkaniem pod hasłem „Ochrona praw autorskich tłumaczy – stan prawny a rzeczywistość”, które poprowadzi mecenas Joanna Hetman-Krajewska z Kancelarii Prawniczej Patrimonium. Natomiast od godz. 15 do 16 firma Libranova wystąpi z prezentacją „Nowa Biblioteka dla wydawców – innowacyjna forma dystrybucji …
Wyświetlono 25% materiału - 247 słów. Całość materiału zawiera 989 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się