Poniedziałek, 22 maja 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru168
W maju z krótką wizytą przyjechał do Warszawy Joshua Mowll, autor „Operacji Czerwone Jerycho”, powieści dla młodzieży (Muchomor). Autor ukończył właśnie 36 lat. Urodził się i mieszka w Wielkiej Brytanii, jego ojciec był duchownym. Po ukończeniu studiów plastycznych przeniósł się do Londynu, gdzie pracuje jako grafik w wydawnictwie prasowym. Tuż przed jego przyjazdem do Polski ogłoszono, że otrzymał British Book Award w kategorii „nowatorstwo w sektorze książki dziecięcej”. Mówi Maria Deskur z Muchomora: – Gdy chcieliśmy kupić książkę, przedstawicielka Walker Books, brytyjskiego wydawcy „Operacji”, powiedziała mi, że jeszcze dwa inne polskie wydawnictwa są nią …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 378 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się