Poniedziałek, 3 października 2016
Narodowe czytanie 2016
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru9/2016
3 września w ponad 2000 miejsc w całej Polsce oraz za granicą odbyło się Narodowe Czytanie "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza. "Dzisiaj na ulicach polskich miast i miasteczek widać było rzymskich legionistów, pretorianów, biegali Winicjusze, Ligie, kwitła radość i to, co jest w >>Quo vadis<< najpiękniejsze - siła wiary chrześcijańskiej, ale też siła wiary w to, że dobro musi zwyciężyć nad złem, bo to jest najważniejszy przekaz tej niesamowitej powieści" - podsumował proczytelnicze wydarzenie prezydent RP Andrzej Duda, który sprawuje patronat honorowy nad tą akcją. To właśnie para prezydencka oficjalnie zainaugurowała Narodowe Czytanie w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Wydarzenie było dostępne również dla …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 411 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki