Poniedziałek, 24 kwietnia 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru166
Nagroda IBBY-Asahi Reading Promotion Award, przyznawana przez IBBY, a sponsorowana przez japoński koncern prasowy Asahi Shimbun, honoruje projekty prowadzone przez grupy lub instytucje, mające wkład w promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Do tej pory przyznawana corocznie, jednak od tego roku trafia raz na dwa lata do dwóch projektów jednocześnie, a wręczana jest podczas odbywającego się co dwa lata Kongresu IBBY. Jury miało w tym roku ogromne problemy z wyborem zwycięzców spośród jedenastu nominowanych, gdyż wszystkie projekty były bardzo wartościowe i spełniały założenia misji IBBY. Każdy dotyczył dzieci żyjących w niesprzyjających warunkach, z niewielkim lub zerowym dostępem do książek. Były to prawdziwe projekty promocji czytelnictwa. Po gorącej dyskusji jury postanowiło, że spośród …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 450 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki