Piątek, 24 października 2008
Zdarzenia i dopowiedzenia
CzasopismoKwartalnik Wyspa
Tekst pochodzi z numeru3
W osiedlowym sklepie mięsno-spożywczym toczy się spór o to, jak wychowywać dzieci. Stronami są przedstawicielki młodego pokolenia i starszego pokolenia, choć w sporze uczestniczą w zasadzie wszyscy. Dzieci bawią się w chowanego w ladach chłodniczych albo tratują klientów, ewentualnie rozrzucają lizaki i sieją popłoch w konserwach. – Niech pani weźmie to dziecko. – A gdzie mam je wziąć? – Nie widzi pani, że maca kaszankę. – No to co, że maca? Przecież nie zjada. – Nie jestem liberałem ale uważam, że dziecko należy przyzwyczajać do kaszanki. Wychowałem się na salcesonie i żyję. – Dzisiejsze dzieci są za bardzo rozwydrzone. Czasami z takiego rozwydrzeńca wyrasta łobuz. – Mój syn rozwydrzeniec? Nie zna się pani na kulturze. W USA moje dziecko zaskarżyłoby panią do sądu za dyskryminację oraz …
Wyświetlono 25% materiału - 126 słów. Całość materiału zawiera 505 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się