Poniedziałek, 31 lipca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru174
273 tytuły obejmuje już oferta powstałej w styczniu firmy CartoMedia. Bez wątpienia już w tym sezonie jest to jeden z najważniejszych graczy na rynku kartograficznym. Mapy wyróżnia jednolita szata graficzna (fioletowe okładki), a specjaliści zwracają uwagę na ich wysoki poziom merytoryczny. Także ceny poszczególnych tytułów są bardzo konkurencyjne, w przypadku map jest to 6-7,50 zł, w przypadku atlasów – ok. 20 zł. W przygotowaniu jest szereg kolejnych tytułów. Obecnie ofertę tworzy pięć serii: „Urbino” – plany miast i atlasy, „Regio” – atlasy i mapy turystyczne, „Auto” – atlasy i mapy samochodowe, „Admino” – atlasy i mapy administracyjne oraz „Themio” – mapy tematyczne i specjalne. Oferta atlasów samochodowych jest na razie bardzo uboga, obejmuje zaledwie dziesięć tytułów (trzy …
Wyświetlono 25% materiału - 117 słów. Całość materiału zawiera 470 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki