Poniedziałek, 20 września 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru283
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne sp. z o.o. ogłosiły przetarg ustny w drodze publicznej licytacji na zbycie prawa użytkowania wieczystego działki gruntu położonej w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 2/4, o numerze ewidencyjnym 95/1, obręb 5-03-07 o powierzchni 1146 mkw. wraz z prawem własności posadowionych na niej dwóch budynków stanowiących odrębną własność: budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3100 mkw. i magazyn o pow. 85 mkw., dla których jest prowadzona księga wieczysta KW nr WA4M/00162125/0 w X Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa w Warszawie. Cenę wywoławczą ustalono na kwotę 20 mln zł netto, wadium w …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 372 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się