Piątek, 9 stycznia 2015
„Publishers Weekly” wybrało książki 2014 roku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru398
Co roku z początkiem listopada tygodnik „Publishers Weekly” ogłasza listę najważniejszych książek w USA. W tym roku, jak i w latach poprzednich, przeważają tu książki non fiction, w znacznym stopniu związane z polityką. Na ile są to książki interesujące dla polskiego czytelnika? Zobaczmy. Eula Biss „On Immunity: An Inoculation” (wydawnictwo Graywolf) to dziwna książka, trochę z pogranicza historii medycyny, ale też o ludzkim poświęceniu, o macierzyństwie, miłości, ludzkiej solidarności. Młoda autorka obsypana jest już wieloma nagrodami, w tym National Book Critics Circle Award. Lawrence Wright „Thirteen Days in September: Carter, Begin, and Sadat at Camp David” (Knopf) to książka rozliczeniowa, polityczna, wracająca do porozumień z Camp David w 1978 roku, kiedy to spotkali się przywódcy: USA, Egiptu i Izraela, sięgająca do nowych, ujawnionych dokumentów. Autor jest …
Wyświetlono 25% materiału - 126 słów. Całość materiału zawiera 504 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się